




Бағасын нақтылаңыз
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 600 м |
| Өткізу қабілеті | 65 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат | 220 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Қоректік су |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Жылдамдық саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Болат |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Болат |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 3800 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Қозғалтқыш түрі | Асинхронды |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 1065 мм |
| Ұзындығы | 3200 мм |
| Биіктігі | 2800 мм |