


Жіберу 10 сәуір 20262 336 000 ₸
Көтерме бағаны көрсетуАТМ (автоматты құбыр муфтасы) DN200 бар 200WQ270-10-11 кәріз сорғысы
Номиналды шығыны: 270 м3/сағ
Номиналды басы: 10м
Максималды шығыны: 413,8м3/сағ
Максималды басы: 18,7м
Қуаты: 11 кВТ
Кернеуі: 3х380В
Қатты бөлшектердің диаметрі: 50мм
Қосылу диаметрі: DN200
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 18.7 м |
| Өткізу қабілеті | 413.8 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат | 11 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су, Қоспалары бар су, Кәріз заттары, Абразивті гидравликалық қоспалар, Азық-түлік өнімдері |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 0 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 40 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Шойын |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 320 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 458 мм |
| Ұзындығы | 1253 мм |
| Биіктігі | 1478 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 6 дюйм |