


1 028 000 ₸
Көтерме бағаны көрсетуАТМ (автоматты құбыр муфтасы) DN100 бар 100WQ100-15-7.5 кәріз сорғысы
Номиналды шығыны: 105м3/сағ
Номиналды басы: 15м
Максималды шығын: 143,2м3/сағ
Максималды қысым басы: 30м
Қуаты: 7,5 кВТ
Кернеуі: 3х380В
Қатты бөлшектердің диаметрі: 32,5 мм
Қосылу диаметрі: DN100
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 30 м |
| Өткізу қабілеті | 143.2 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат | 7.5 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су, Қоспалары бар су, Кәріз заттары, Абразивті гидравликалық қоспалар, Азық-түлік өнімдері |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 0 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 40 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Шойын |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 98 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Ұзындығы | 841 мм |
| Биіктігі | 1438 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 4 дюйм |