


551 500 ₸
Көтерме бағаны көрсетуАТМ (автоматты құбыр муфтасы) DN100 бар 100WQ60-9-3 кәріз сорғысы
Номиналды шығыны: 60м3/сағ
Номиналды басы: 9м
Максималды шығын: 104,2м3/сағ
Максималды қысым басы: 19м
Қуаты: 3 кВТ
Кернеуі: 3х380В
Қатты бөлшектердің диаметрі: 40мм
Қосылу диаметрі: DN100
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 19 м |
| Өткізу қабілеті | 104.2 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат | 3 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су, Қоспалары бар су, Кәріз заттары, Абразивті гидравликалық қоспалар, Азық-түлік өнімдері |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 0 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 40 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Шойын |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 50 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 247 мм |
| Ұзындығы | 764 мм |
| Биіктігі | 1065 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 4 дюйм |