



Жіберу 10 сәуір 2026838 000 ₸
Көтерме бағаны көрсетуАйналым сорғысы TD100-22
Номиналды шығыны: 80м3/сағ
Номиналды басы: 21,9м
Максималды шығыны: 100 м3/сағ
Максималды басы: 25,7м
Қуаты: 7,5 кВТ
Кернеуі: 3х380В
Қосылу: DN100 фланеці
Ағын бөлігі: Шойын
Жұмыс дөңгелегі: Шойын
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 25.7 м |
| Өткізу қабілеті | 100 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Шойын |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Құрғақ |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 104 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 264 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Биіктігі | 702 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 4 дюйм |