



631 000 ₸
Көтерме бағаны көрсетуАйналым сорғысы TD80-18
Номиналды шығыны: 50м3/сағ
Номиналды басы: 18м
Максималды шығыны: 70м3/сағ
Максималды басы: 23,2м
Қуаты: 4 кВТ
Кернеуі: 3х380В
Қосылу: DN80 фланеці
Ағын бөлігі: Шойын
Жұмыс дөңгелегі: Шойын
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 23.2 м |
| Өткізу қабілеті | 70 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Шойын |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Құрғақ |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 70 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 246 мм |
| Ұзындығы | 800 мм |
| Биіктігі | 618 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 3 дюйм |