


348 000 ₸
Көтерме бағаны көрсетуАйналым сорғысы TD50-6(I)
Номиналды шығыны: 12м3/сағ
Номиналды басы: 6м
Максималды шығыны: 15м3/сағ
Максималды басы: 10,1м
Қуаты: 0,37 кВТ
Кернеуі: 3х380В
Қосылу: DN50 фланеці
Ағын бөлігі: Шойын
Жұмыс дөңгелегі: Тот баспайтын болат AISI304
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 10.1 м |
| Өткізу қабілеті | 15 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Шойын |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Тот баспайтын болат |
| Ротор түрі | Құрғақ |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 23 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 166 мм |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Биіктігі | 410 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 2 дюйм |