



389 000 ₸
Көтерме бағаны көрсету| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 75 м |
| Өткізу қабілеті | 4.4 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат | 1.1 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 70 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Тот баспайтын болат |
| Ротор түрі | Құрғақ |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 33 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 240 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Биіктігі | 682 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 1 дюйм |