



520 000 ₸
Көтерме бағаны көрсетуCDM1-15 тік көп сатылы сорғы
Номиналды шығыны: 1м3/сағ
Номиналды басы: 84м
Максималды шығын: 2,4м3/сағ
Максималды басы: 87,5м
Кернеуі: 3х380В
Қуаты: 0,75 кВТ
Айдалатын ортаның температурасы: -15гр-ден 70гр-ға дейін
Қосылу: Бұрандалы
Қосылу диаметрі: DN25
Орындалу материалы: тот баспайтын болат AISI304
Жоғары температуралық (-15гр-ден 120гр-ға дейін), бір фазалы және фланецті конструкциялар қосымша қол жетімді.
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 87.5 м |
| Өткізу қабілеті | 2.4 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат | 0.75 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 70 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Тот баспайтын болат |
| Ротор түрі | Құрғақ |
| Қосылу түрі | Ілінісу |
| Салмақ | 28 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 240 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Биіктігі | 782 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 1 дюйм |