



Жіберу 10 сәуір 2026314 500 ₸
Көтерме бағаны көрсетуCDM1-6 тік көп сатылы сорғы
Номиналды шығыны: 1м3/сағ
Номиналды басы: 32,5м
Максималды шығын: 2,4м3/сағ
Максималды қысым басы: 35м
Кернеуі: 3х380В
Қуаты: 0,37 кВТ
Айдалатын ортаның температурасы: -15гр-ден 70гр-ға дейін
Қосылу: Фланецті
Қосылу диаметрі: DN25
Орындалу материалы: шойын келте құбырлары бар тот баспайтын болат AISI304
Жоғары температуралық өнімділік (-15гр-ден 120гр-ға дейін), толығымен тот баспайтын болаттан жасалған, бір фазалы және бұрандалы өнімділік қосымша қол жетімді.
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 35 м |
| Өткізу қабілеті | 2.4 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат | 0.37 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 70 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Тот баспайтын болат |
| Ротор түрі | Құрғақ |
| Қосылу түрі | Фланецті |
| Салмақ | 21 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 240 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Биіктігі | 562 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 1 дюйм |