


297 200 ₸
Көтерме бағаны көрсетуКөлденең көп сатылы сорғы CHLFT15-20
Максималды шығын - 22м3/сағ
Максималды қысым - 24.5м
Номиналды шығыны - 15м3/сағ
Номиналды қысым - 21м
Желінің кернеуі - 3х380В
Қуаты - 2,2 кВТ
Желі жиілігі - 50Гц
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 24.5 м |
| Өткізу қабілеті | 22 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 70 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Тот баспайтын болат |
| Қосылу түрі | Ілінісу |
| Салмақ | 19 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 130 мм |
| Ұзындығы | 451 мм |
| Биіктігі | 265 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 2 дюйм |