


182 700 ₸
Көтерме бағаны көрсетуКөлденең көп сатылы сорғы CHLFT4-50
Максималды шығын - 7м3/сағ
Максималды қысым - 47м
Номиналды шығын - 4м3/сағ
Номиналды қысым - 39м
Желінің кернеуі - 1х220В
Қуаты - 1,1 кВТ
Желі жиілігі - 50Гц
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 47 м |
| Өткізу қабілеті | 7 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат | 1.1 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 70 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Тот баспайтын болат |
| Қосылу түрі | Ілінісу |
| Салмақ | 16 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 130 мм |
| Ұзындығы | 455 мм |
| Биіктігі | 245 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 1.25 дюйм |