


163 200 ₸
Көтерме бағаны көрсетуКөлденең көп сатылы сорғы CHLFT2-60
Максималды шығын - 3,5м3/сағ
Максималды қысым - 53.5м
Номиналды шығын - 2м3/сағ
Номиналды қысым - 44м
Желінің кернеуі - 1х220В
Қуаты - 0,75 кВТ
Желі жиілігі - 50Гц
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CNP |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды қысым | 53.5 м |
| Өткізу қабілеті | 3.5 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат | 0.75 кВт |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айдалатын орта | Таза су, Техникалық су |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | -15 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 70 град. |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Жұмыс дөңгелегі материалы | Тот баспайтын болат |
| Қосылу түрі | Ілінісу |
| Салмақ | 13 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 130 мм |
| Ұзындығы | 422 мм |
| Биіктігі | 245 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 1 дюйм |