
188 000 ₸
Көтерме бағаны көрсетуЖылу есептеуіш ВГТ-7-02
Аккумуляторлық ВГТ-7 жылуды тұтынуды және салқындатқыштың параметрлерін қашықтықтан бақылауды есепке алуға, тіркеуге арналған, олардың әрқайсысында құбырлар болуы мүмкін екі жабық және ашық сумен жабдықтау жүйелерінде: жеткізу, қайтару және ыстық сумен жабдықтау, қайта зарядтау немесе ауыз су.
Кіріктірілген аккумулятордың есептік ресурсы - 12 жыл
Жабдықтың орташа қызмет ету мерзімі - 12 жыл
Жұмыстың орташа уақыты - 75000 сағ
Қорғау дәрежесі IP54
Қосылатын датчиктер:
- 4 көлем датчигі
- 2 температура датчигі
Функциялар:
Желілік шығын датчиктерінің қоректенуін бақылау
Кепілдік 1 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Теплоком |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылу есептегіштің қолдану саласы | Пәтерлерді тұрғын үйлерді жылыту жүйелері, Жеке құрылыс үйлерін жылыту жүйелері, Өнеркәсіптік кәсіпорындар, ТКШ нысандары |
| Өлшенетін орта | Су |
| Салқындатқыштың минималды температурасы | 0 град. |
| Салқындатқыштың максималды температурасы | 150 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 10 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 140 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Ені | 64 мм |