


100 400 ₸
Көтерме бағаны көрсетуҰңғымалық сорғы SM(A)1.8-21D
Максималды шығын - 2,7м3/сағ
Максималды қысым - 85м
Номиналды шығын - 1,8м3/сағ
Номиналды қысым басы - 60м
Желінің кернеуі - 1х220В
Қуаты - 550 Вт
Желі жиілігі - 50Гц
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | CNP |
| Сорғы түрі | Ұңғыма |
| Сорғыны орнату әдісі | Батыру |
| Максималды қысым | 85 м |
| Өткізу қабілеті | 2.7 куб. м/сағ |
| Қуат тұтыну | 550 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Максималды батыру тереңдігі | 120 м |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 0 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 35 град. |
| Салмақ | 10 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Сорғыны орнату | Тік |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP68 |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 75 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ұзындығы | 1110 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 3 дюйм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |