


327 600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуЫлғал роторлы циркуляциялық сорғы Aikon CMS(L)65-12F3M
Максималды шығын - 49 м3/сағ
Максималды қысым - 13м
Номиналды шығыны - 32м3/сағ
Номиналды қысым - 7м
Желінің кернеуі - 3х380В
Қуаты - 1300/1000/9000Вт
Желі жиілігі - 50Гц
Жылдамдықтар саны - 3
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | CNP |
| Максималды қысым | 12.8 м |
| Өткізу қабілеті | 40 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Салмақ | 21.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Корпус материалы | Шойын |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 247 мм |
| Биіктігі | 247 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 2.25 дюйм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 1400.0 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сорғы түрі | Айналымдық |
| Сорғыны орнату тәсілі | Беттік |
| Жиілігі | 50 Гц |