


309 600 ₸
Көтерме бағаны көрсетуAikon CMS(L)50-16F3M-I ылғалды роторлы айналым сорғысы
Максималды шығын - 26м3/сағ
Максималды қысым - 17м
Номиналды шығын - 14м3/сағ
Номиналды арыны - 13.5м
Желінің кернеуі - 3х380В
Қуаты - 900/1000/1300 Вт
Желі жиілігі - 50Гц
Жылдамдықтар саны - 3
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | CNP |
| Максималды қысым | 17 м |
| Өткізу қабілеті | 26 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Салмақ | 22 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Корпус материалы | Шойын |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 220 мм |
| Биіктігі | 330 мм |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 2 дюйм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 1300.0 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сорғы түрі | Айналымдық |
| Сорғыны орнату тәсілі | Беттік |
| Жиілігі | 50 Гц |