


113 000 ₸
Көтерме бағаны көрсетуЫлғал роторлы циркуляциялық сорғы Aikon CMS(L)32-12F1S
Максималды шығын - 10м3/сағ
Максималды қысым - 12м
Номиналды шығын - 6м3/сағ
Номиналды қысым - 8м
Желінің кернеуі - 1х220В
Қуаты - 500 Вт
Желі жиілігі - 50Гц
Жылдамдықтар саны - 1
Жеткізу көлеміне бекіту гайкалары кіреді.
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | CNP |
| Максималды қысым | 12 м |
| Өткізу қабілеті | 12 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жылдамдық саны | 1 д. (дана) |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Салмақ | 9.3 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Корпус материалы | Шойын |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 234 мм |
| Биіктігі | 167 мм |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 1.25 дюйм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 500.0 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сорғы түрі | Айналымдық |
| Сорғыны орнату тәсілі | Беттік |
| Жиілігі | 50 Гц |