


25 800 ₸
Көтерме бағаны көрсетуЫлғал роторлы циркуляциялық сорғы Aikon CMS(L)32-6T1M
Максималды шығын - 3,2м3/сағ
Максималды қысым - 6м
Номиналды шығын - 1,6м3/сағ
Номиналды арыны - 3,5 м
Желінің кернеуі - 1х220В
Қуаты - 100/70/55Вт
Желі жиілігі - 50Гц
Жылдамдықтар саны - 3
Жеткізу көлеміне бекіту гайкалары кіреді.
Кепілдік 2 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | CNP |
| Максималды қысым | 6 м |
| Өткізу қабілеті | 4 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Жұмыс сұйықтығының минималды температурасы | 2 град. |
| Жұмыс сұйықтығының максималды температурасы | 110 град. |
| Салмақ | 2.9 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сорғыны орнату | Көлденең/тік |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Корпус материалы | Шойын |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP44 |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 0 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 130 мм |
| Биіктігі | 130 мм |
| Ұзындығы | 18 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 1.25 дюйм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тұтынылатын қуат | 100.0 |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сорғы түрі | Айналымдық |
| Сорғыны орнату тәсілі | Беттік |
| Жиілігі | 50 Гц |